آیکن-گرافیکی-طراحی-شده-ماشین-های-ظرفشویی-فروشگاه-بوش-هوم

ظرفشویی

آیکن-گرافیکی-طراحی-شده-اتو-فروشگاه-بوش-بوش

اتو 

 شرکت آلمانی بوش
یکی از تولیدکنندگان برتر تولید لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی بوش است. این برند را می‌توان یکی از نام‌های پرآوازه در جهان برشمرد که به دلیل کیفیت بالای محصولاتش چنین رتبه ای دارد. 

این محصول بوش که دارای دو مدل مبله و توکار است، به همراه گارانتی به تولید می رسد و کد محصولات داخل کاتالوگ اصلی بوش آلمان وجود دارد. همچنین سیستم‌ های پیشرفته ای نظیر سیستم Vario Perfect بهینه سازی مصرف انرژی (ECO Perfect) و کاهش مدت زمان شستشو (Speed Perfect) در این دستگاه طراحی شده اند. از طرفی بدنه این نسل های جدید ضد لرزش بوده و سکوت و سکون بیشتر را فراهم می‌کنند پس تمامی این قابلیت ها در قیمت ماشین لباسشویی بوش نیز تاثیرگذار هستند‌.

بوش هوم

 

 

ماشین ظرفشویی بوش نامی آشنا در آشپزخانه هر آپارتمان مدرنی است که صاحبان آن به نحو احسنت از دنیای مدرن و تجهیزات آن بهترین استفاده را می برند.

 

ماشین ظرفشویی بوش در میان دیگر برندها خوش می درخشد چرا که مجهز به پیشرفته ترین امکانات و برنامه‌ ها است.

قیمت ماشین ظرفشویی بوش نیز بر اساس همین ویژگی های خاص و پیشرفته بودن امکانات آن متفاوت خواهد بود. همچنین این محصول هم ساخت آلمان و هم شرکت ترکیه ای است، پس به نظر شما این دو برند با یک نام و ساخت دو شرکت‌ متفاوت بایکدیگر از لحاظ قیمت تمایز ندارند؟ اما مدل های جدیدتر و پیشرفته تر متعلق به کشور آلمان هستند که با ظرفیت ۱۲ ، ۱۳ و ۱۴ نفره به تولید می رسند.

در اینستاگرام همراه ما باشید.