laast
last
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

AIRFLOWCONTROL A01 en GBسیستم کنترل جریان هوا تضمین می کند که هوا به طور کامل به داخل کشیده شده و در سیستم فیلتر محصور می شود، بنابراین تضمینی ست برای تمیز کردن بهتر.

MOTORIZEDBRUSH A01این نازل موتوردار با چرخشی در حدود 5000 دور در دقیقه، انواع مختلف سطوح را به آسانی تمیز می کند.

ANIMAL 360DEGREE A01این مجموعه‌ای ست ایده‌آل برای دارندگان حیوانات خانگی که شامل نازل‌های توربو، نازل سطوح سخت و نازل اثاثیه منزل می‌شود. این مجموعه نازل‌ها هرگونه مو و پشم حیواناتی مثل گربه و سگ را از سطوح مختلف جمع آوری می‌کنند.

CORDLESS A01جاروهای شارژی از سیم برق مستقل بوده و به همین دلیل انعطاف زیادی در جابه‌جایی دارند. این ویژگی به شما این اجازه را می‌دهد تا به طور موثری اطراف اثاثیه منزل را تمیز کنید. همچنین هیچ گوشه‌ای از مبلمان یا کمد‌ها از دید شما پنهان نمی‌ماند.

PARQUET CARPET A01جاروهای جدید به نازل‌های سطوح سخت با دو غلتک قلمویی مجهز هستند که نه تنها گرد و خاک راجارو می‌کنند بلکه کاملا برای فرشها مناسب هستند.

DUALFILTRATION A01با تصفیه دوگانه بیشترین انعطاف در جاروهای برقی (با یا بدون کیسه)  با دو روش زیر بدست می آید: استفاده از محفظه گرد و غبار برای کاهش هزینه ها و کیسه های بهداشتی برای حداقل تماس با گرد و غبار.

EASYFOLLOW A0این سیستم آزادی کاملی را به شما می‌دهد تا در هر موقعیتی و روی هر سطحی از جاروبرقی استفاده کنید. لوله مکش قابلیت چرخش 360 درجه دارد.

12M RADIUS A01سیم برق بلند 12 متری باعث آزادی عمل شما در نظافت شده و از عوض کردن مکرر دو شاخه برق به علت کوتاه بودن سیم جلوگیری می‌کند

PROANIMAL A01زدودن سریع موی حیوانات از همه نوع سطح و اثاثیه منزل با آسانی و کاملا بهداشتی امکان پذیر است. با وجود فیلترهای مخصوص در جاروبرقی‌ها، هوای تازه و خالصی از خروجی هوا خارج می‌شود

SENSORBAGLESS A01با کمک این سنسور عملکرد سیستم جاروها تحت نظارت بوده و با این تکنولوژی منحصربه‌فرد سطح کیفیت تمیز کردن به حداکثر خود می‌رسد. جاروهای بدون کیسه حداقل نیاز به تعمیرات را دارند و با وجود فیلترهای قابل شستشو در این نوع جاروها دیگر نباید نگران خرید و عوض کردن کیسه ها باشید.

TURBO IC A01استفاده از این برس برای پاک کردن سطوح قدرت بیشتری را به جاروبرقی میدهد. این قدرت مکش باعث می‌شود تا به طور مثال موهای حیوانات به راحتی از سطح فرش کنده شوند.

ULTRALIGHT A0سبک بودن یعنی آسانی و آزادی عمل بیشتر در نظافت.

SOUND SYSTEM A01مواد جدید عایق صدا، موتور تعلیق، مسیرهای طراحی شده برای جریان هوا و دیگر لوازم کاهش صدا تجربه ای عالی را برای نظافت با کمترین صدا رقم خواهد زد.

WET AND DRY A01این قابلیت کار شما را برای پاک کردن سریع سطوح از آلودگی های خشک و تر آسان می‌کند.

XXL CAPACITY A01کیسه های خیلی بزرگ برای کاهش هزینه و آلودگی ها در زمان تعویض شان نقش مهمی دارند.

LI ION TECHNOLOGY A01این تکنولوژی توسط بخش “ابزارهای قدرت” شرکت بوش به اثبات رسیده است. این ویژگی باعث حداکثر کارکرد و طول عمر زیاد باتری‌های قابل شارژ جاروهای شارژی می‌شود.

BIONICFILTER A01این نوع فیلترها چیزی بیش از یک فیلتر بوده و قادر خواهند بود بوی ناخوشایند تمیزکاری را از بین برده و هوایی تمیز را از خروجی این نوع فیلترهای بهداشتی خارج کنند.

HEPA FILTER A01فیلتر نوآورانه و موثر HEPA که قابلیت شستشو هم دارد، تمامی کرک و گرد و غبار را به خود جذب کرده و مانع از پخش شدن آنها در هوای محیط می‌گردد. این قابلیت سلامت افراد خانواده را در برابر بیماریهای آسمی و حساسیتها تضمین می کند .

ما تیم پشتیبانی بوش هوم هستیم هر سوال دارید در مورد خرید بپرسید! پاسخگوی شما خواهیم بود
0