سیستم کنترل جریان هوا تضمین می کند که هوا به طور کامل به داخل کشیده شده و در سیستم فیلتر محصور می شود، بنابراین تضمینی ست برای تمیز کردن بهتر.

این نازل موتوردار با چرخشی در حدود ۵۰۰۰ دور در دقیقه، انواع مختلف سطوح را به آسانی تمیز می کند.

این مجموعه‌ای ست ایده‌آل برای دارندگان حیوانات خانگی که شامل نازل‌های توربو، نازل سطوح سخت و نازل اثاثیه منزل می‌شود. این مجموعه نازل‌ها هرگونه مو و پشم حیواناتی مثل گربه و سگ را از سطوح مختلف جمع آوری می‌کنند.

جاروهای شارژی از سیم برق مستقل بوده و به همین دلیل انعطاف زیادی در جابه‌جایی دارند. این ویژگی به شما این اجازه را می‌دهد تا به طور موثری اطراف اثاثیه منزل را تمیز کنید. همچنین هیچ گوشه‌ای از مبلمان یا کمد‌ها از دید شما پنهان نمی‌ماند.

جاروهای جدید به نازل‌های سطوح سخت با دو غلتک قلمویی مجهز هستند که نه تنها گرد و خاک راجارو می‌کنند بلکه کاملا برای فرشها مناسب هستند.

با تصفیه دوگانه بیشترین انعطاف در جاروهای برقی (با یا بدون کیسه)  با دو روش زیر بدست می آید: استفاده از محفظه گرد و غبار برای کاهش هزینه ها و کیسه های بهداشتی برای حداقل تماس با گرد و غبار.

این سیستم آزادی کاملی را به شما می‌دهد تا در هر موقعیتی و روی هر سطحی از جاروبرقی استفاده کنید. لوله مکش قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارد.

سیم برق بلند ۱۲ متری باعث آزادی عمل شما در نظافت شده و از عوض کردن مکرر دو شاخه برق به علت کوتاه بودن سیم جلوگیری می‌کند

زدودن سریع موی حیوانات از همه نوع سطح و اثاثیه منزل با آسانی و کاملا بهداشتی امکان پذیر است. با وجود فیلترهای مخصوص در جاروبرقی‌ها، هوای تازه و خالصی از خروجی هوا خارج می‌شود

با کمک این سنسور عملکرد سیستم جاروها تحت نظارت بوده و با این تکنولوژی منحصربه‌فرد سطح کیفیت تمیز کردن به حداکثر خود می‌رسد. جاروهای بدون کیسه حداقل نیاز به تعمیرات را دارند و با وجود فیلترهای قابل شستشو در این نوع جاروها دیگر نباید نگران خرید و عوض کردن کیسه ها باشید.

استفاده از این برس برای پاک کردن سطوح قدرت بیشتری را به جاروبرقی میدهد. این قدرت مکش باعث می‌شود تا به طور مثال موهای حیوانات به راحتی از سطح فرش کنده شوند.

سبک بودن یعنی آسانی و آزادی عمل بیشتر در نظافت.

مواد جدید عایق صدا، موتور تعلیق، مسیرهای طراحی شده برای جریان هوا و دیگر لوازم کاهش صدا تجربه ای عالی را برای نظافت با کمترین صدا رقم خواهد زد.

این قابلیت کار شما را برای پاک کردن سریع سطوح از آلودگی های خشک و تر آسان می‌کند.

کیسه های خیلی بزرگ برای کاهش هزینه و آلودگی ها در زمان تعویض شان نقش مهمی دارند.

این تکنولوژی توسط بخش “ابزارهای قدرت” شرکت بوش به اثبات رسیده است. این ویژگی باعث حداکثر کارکرد و طول عمر زیاد باتری‌های قابل شارژ جاروهای شارژی می‌شود.

این نوع فیلترها چیزی بیش از یک فیلتر بوده و قادر خواهند بود بوی ناخوشایند تمیزکاری را از بین برده و هوایی تمیز را از خروجی این نوع فیلترهای بهداشتی خارج کنند.

فیلتر نوآورانه و موثر HEPA که قابلیت شستشو هم دارد، تمامی کرک و گرد و غبار را به خود جذب کرده و مانع از پخش شدن آنها در هوای محیط می‌گردد. این قابلیت سلامت افراد خانواده را در برابر بیماریهای آسمی و حساسیتها تضمین می کند .