آموزش کار با لوازم خانگی بوش

طریقه استفاده از آب میوه گیری بوش

طریقه استفاده از آب میوه گیری بوش

نحوه استفاده از آب میوه گیری بوش اصلا سخت نیست و نیاز به برش های اولیه ندارد. به همین دلیل بسیار سریع و ساده انجام می شود.

قدرت آب میوه گیری بوش

توان بالای موتور آب میوه گیری بوش نیروی لازم برای تمام نیاز های روزانه شما در آشپزخانه در خصوص گرفتن آب میوه و سبزیجات را تامین می کند و شما به وسیله ی دیگری برای آب میوه گیری و خرد کردن نیاز نخواهید داشت.

امنیت بالا

زمانی که در حین عملیات آب گیری از میوه ها و سبزیجات در آب میوه گیری باز شود، موتور آن فوراً به صورت خودکار ظرف چند ثانیه خاموش می گردد.

نکات کلی برای استفاده از آب میوه گیری

به طور کلی برای استفاده از یک آبمیوه گیری باید نکاتی را رعایت کرد تا کیفیت آب میوه خوب باشد و طول عمر دستگاه آب میوه گیری نیز بیشتر شود.

بهتر است هسته ی میوه های هسته دار را از ابتدا جدا کنید. زیرا مانع از چرخش تیغه ها شده و طعم و کیفیت آب میوه را تحت تاثیر قرار می دهند.

جمع شدن بیش از حد تفاله های میوه سبب فشار آوردن به موتور آب میوه گیری می شود.

موتور دستگاه آب میوه گیری نباید در آب فرو برده شود.

فواید نوشیدن آب میوه

میزان مواد مغذی در غذا های ما گاهی بسیار کمتر از حد لزوم است. البته زندگی های پر تنش امروزی نیز باعث از بین رفتن ویتامین ها و مواد مغذی در بدن می شود. به همین دلیل برای دریافت مقدار مناسب ویتامین و املاح معدنی، مصرف آب میوه توصیه می شود. آب میوه می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش دهد و آب برخی از میوه ها  و سبزیجات در کاهش فشار خون و کاهش کلسترول خون نقش دارد.

پس بهتر است حتماض یک دستگاه آب میوه گیری بوش را در منزل داشته باشید تا هر زمان که اراده کردید بتوانید آب میوه های دلخواهتان را نوش جان کنید.

ویژگی های آب میوه گیری بوش

به غیر از نحوه استفاده از آب میوه گیری بوش که بسیار راحت است، ویژگی های دیگری نیز وجود دارند که این محصول را در زمره محصولات برتر قرار می دهند. این ویژگی ها عبارتند از:

۱:لوله ی ورودی بسیار بزرگ برای عبور دادن میوه های درسته (مثلاً سیب درسته)

۲:توری فولادی برای حداکثر بازده اب گیری

۳:ممانعت از چکه کردن قطرات آب میوه در انتهای آب گیری

۴:امنیت بالا و کارکرد دستگاه تنها در صورت چیدمان دقیق قطعات در کنار هم

۵:دارای دو سرعت قابل تنظیم برای میوه ها و سبزیجات سفت و نرم

توجه به این ویژگی ها در نحوه استفاده از آب میوه گیری بوش به طور صحیح اثر گذار است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.