آموزش کار با لوازم خانگی بوش

طرز استفاده از گوشت کوب برقی بوش چگونه است ؟

گوشتکوب برقی

طرز استفاده از گوشت کوب برقی بوش چگونه است ؟

طرز استفاده از گوشتکوب برقی بوش چگونه است و  چه کارایی های گوشتکوب برقی بوش دارد؟ باید گفت که گوشتکوب برقی بوش برای پوره کردن هر ماده غذایی که بافت نرم داشته باشد قابل استفاده است. با یادگیری طرز استفاده از گوشتکوب برقی بوش می توانید بسیاری از کار های روزمره خود در آشپزخانه را ساده تر انجام دهید. گوشتکوب برقی بوش به گونه ای است که از ان حتی برای درست کردن فالوده طالبی و شیر موز نیز می توانید استفاده کنید.

چرا گوشتکوب برقی بوش ؟

امروزه بسیاری از خانم ها شاغل هستند و وقت زیادی برای تهیه غذا ندارند. اما وسایل خانگی متعددی به کمک خانم ها آمده است تا زمان کمتری را برای درست کردن غذا صرف کنند و زمان بیشتری برای رسیدگی به کار های دیگر داشته باشند. داشتن گوشتکوب برقی امروزه یکی از لوازم ضروری هر آشپزخانه ای محسوب می شود. این وسیله که به نام هم زن عمودی و هم زن میله ای نیز شناخته می شود برای خرد کردن و مخلوط کردن انواع مواد غذایی کاربرد دارد

طرز کار گوشتکوب برقی بوش

گوشتکوب برقی از یک موتور و یک میله ی بلند و تیغه ای که به سر آن متصل است تشکیل شده است. تیغه به منظور تمیز کردن قابل جدا شدن است. گوشتکوب برقی بوش را می توان در مواد خیلی داغ یا خیلی سرد نیز به منظور خرد کردن و مخلوط کردن فرو برد. اما باید دقت کنید ظرف آن دارای دیواره های بلندی باشد تا مواد به اطراف پخش نشود.

لوازم جانبی گوشتکوب برقی بوش

گوشتکوب برقی بوش که شامل بخش های موتور، میله و تیغه است، به همراه دو ظرف در دو اندازه ی مختلف عرضه می شود. تیغه ی گوشتکوب برقی بوش از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است  و طراحی ویژه ای دارد.

راحتی در استفاده

طرز استفاده از گوشتکوب برقی بوش بسیار راحت است زیرا محل قرار گیری دست طوری روی ان طراحی شده است که به راحتی در دستان فرد جای بگیرد و نلغزد. دکمه های کنترل و پیچ تنظیم سرعت آن در دسترس هستند و می تواند خرد کردن یا مخلوط کردن را در ۱۲ سرعت دلخواه انجام دهد. ظرف هایی که همراه گوشتکوب برقی عرضه می شوند می توانند به عنوان پایه ای برای گوشتکوب نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

چرا بوش

بوش یکی از برترین تولید کنندگان لوازم خانگی در سراسر جهان است و همواره محصولاتی با کیفیت و نوآورانه را به مشترین خود ارائه کرده است. این شرکت در ارائه ی انواع لوازم خانگی موفق بوده است. گوشتکوب برقی بوش نیز یکی از بهترین محصولات این شرکت است.

اگر از شستشوی ظروف مخلوط کن خسته شده اید باید بدانید که یکی از نکات جالب در طرز استفاده از گوشتکوب برقی بوش این است که نیازی به جا به جایی مواد به ظرف مخصوص وجود ندارد و در هر ظرف گودی قابل استفاده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.